Firma

Firma Rako Trade powstała w 2010 roku. Pierwotnym założeniem była  dystrybucja taśm poliestrowych tkanych do mocowania towarów. Ze względu na umiejscowienie siedziby oraz bliskość portów jak i terminali przeładunkowych zakres oferowanych towarów znacznie się rozszerzył. Dziś oferujemy kompleksowe rozwiązania – począwszy od doradztwa w   doborze odpowiednich systemów mocowań, po realizację i transport.

 

Naszym głównym atutem jest sprawność działania – jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dysponujemy dwoma magazynami w Sopocie, zawsze przygotowanymi do wydania potrzebnego towaru. Utrzymujemy stały kontyngent towarów potrzebny do przeprowadzenia praktycznie każdych prac sztaunkowych / zabezpieczających towar w transporcie.

 

Współpracujemy z firmą Containerpacking – wspólnie z którą przeprowadzamy kompleksowe załadunki kontenerów.  Jesteśmy ciągle otwarci na nowe pomysły – tym samym każde zapytanie skierowane do nas – zostanie rozpatrzone i wycenione – niezależenie od tego czy jest w nasze ofercie czy nie. Zapraszamy do współpracy!!

       RAKO TRADE

 

+48 519 770 222

 

rako@rako.pl